росіяни ізолюють окуповані населені пункти та розстрілюють волонтерів – розвідка

росіяни ізолюють окуповані населені пункти та розстрілюють волонтерів – розвідка Росіяни повністю ізолюють від України окуповані населені пункти, забороняють евакуацію та не допускають волонтерів, які намагаються доставити гуманітарну допомогу.

Про це йдетьсяу повідомленні Головного управління розвідки Міноборони у Фейсбуці, передає vovme.com.

У розвідці повідомили, що, зокрема, на сьогодні заблоковано всі окуповані населені пункти Великобурлуцького району Харківської області. Виїзд можливий виключно на територію РФ.

Діє абсолютна заборона на доставлення гуманітарних вантажів з контрольованої Україною території. Місцевих жителів попереджено про те, що волонтери, які намагаються доставити допомогу, – розстрілюються. "Нещодавно стало відомо про розстріл волонтерів, які їхали з СМТ Шевченкове", – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Бійці 128-ї бригади показали, як знищили російську БМП зі «Стугни»

Читайте також: загарбники вивозять зерно та продукти з окупованих територій – Денісова

Станом на 20 квітня в районі відсутній мобільний зв’язок. Багато населених пунктів залишились без електропостачання. Не працюють банкомати, а продукти продаються за значно завищеними цінами. Відсутня медична допомога та постачання ліків. Дороги, в тому числі ґрунтові, – мінуються.

Як повідомлялось, у в'язницях на окупованих територіях утримують 27 запорізьких водіїв-волонтерів.

Фото: АА

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора