росіяни завдали удару по мосту через Дністровський лиман на Одещині

росіяни завдали удару по мосту через Дністровський лиман на Одещині російські війська завдала ракетного удару по Одеській області, влучили у міст через Дністровський лиман.

Як передає vovme.com, про це Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє у Телеграмі з посиланням на Оперативне командування “Південь”.

“Ворог завдав ракетного удару по Одещині: влучили у міст через Дністровський лиман. З міркувань безпеки рух мостом перекрито. Водіїв просять обирати альтернативні маршрути”, – ідеться в повідомленні.

Обставини та інформація про поранених уточнюються.

Читайте також: За два місяці росіяни випустили по Україні понад 1,1 тисячі ракет – Зеленський

Цікава новина:  Первый суд над российским солдатом, обвиняемым в военных преступлениях

Як повідомляв vovme.com, 25 квітня Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що вибухи у столиці невизнаної "Придністровської молдавської республіки" – це спланована провокація російських спецслужб.

22 квітня заступник командувача військ Центрального військового округу російської федерації Рустам Міннекаєв заявив, що російська армія має завдання “встановлення повного контролю над Донбасом та південною Україною”. Після цього загарбники мають пробити коридор до “ПМР”, де “відзначаються факти утисків російськомовного населення”.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора