російська пропаганда продовжує працювати за шаблонами і «методичками» – ЦПД

російська пропаганда продовжує працювати за шаблонами і «методичками» - ЦПД російська пропаганда продовжує працювати за шаблонами і «методичками».

Як передає vovme.com, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони повідомляє у Телеграмі.

Зазначається, що росіяни спочатку повідомляють, що Україна обстріляє мирне населення нп певній території, а пізніше самі обстрілюють ці позиції, продукують черговий інфопривід і виправдовують цим свої військові злочини.

російська пропаганда продовжує працювати за шаблонами і «методичками» - ЦПД

Так, зараз мережею поширюється фейкова інформація про те, що Збройні сили України, начебто, збирають несанкціонований мітинг (санкціонованих в ОРДЛО немає), щоб у подальшому обстріляти зібрання людей ракетою «Точка-У».

Цікава новина:  Прокремлівське медіа відверто повідомляє, що рф офіційно хоче знищити Україну - Подоляк

«Рашисти перестраховуються і заздалегідь готують населення до обстрілу зброєю, що за їхніми словами, є лише в Україні. Офіційні пабліки рф з півмільйонною аудиторією не пишуть, щоб люди залишались вдома, а лише «попереджають» про майбутній обстріл», – зазначають у ЦПД.

Читайте також: ЦПД оприлюднив добірку фейків, які роспропаганда поширила протягом доби

Пропагандисти обрали методику кількості, а не якості провокацій, зауважується в повідомленні.

Як повідомляв vovme.com, пропаганда в рф починає новий етап «біологічної війни» і фіксує «проміжну перемогу», розповідаючи про, нібито, знищення біолабораторій в Україні.

Цікава новина:  Президент присвоїв звання Героя України сімом нацгвардійцям
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора