російська пропаганда звітує про «знищення біолабораторій в Україні»

російська пропаганда звітує про «знищення біолабораторій в Україні» Пропаганда в рф починає новий етап «біологічної війни» і фіксує «проміжну перемогу», розповідаючи про нібито знищення біолабораторій в Україні.

Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони повідомляє у Телеграмі, передає vovme.com.

Зазначається, що від початку широкомасштабного вторгнення рф на територію України однією з його причин кремлівські медіа називали начебто «запланований запуск американських військових біолабораторій в Києві та Одесі».

«У планах Пентагону, крім економічних та інших заходів, застосувати бойові рецептури проти нашої країни та дестабілізувати обстановку, зупинити економіку», – стверджували рупори російської пропаганди.

Цікава новина:  Макрон не чекає дипломатичних поступок з боку рф у найближчі тижні

І ось після майже двотижневого затишшя щодо цієї теми роспропаганда відзвітувала: «біологічна війна триває», а США та Німеччина після того, як росія розпочала «спецоперацію» в Україні, активно «освоюють Монголію для проведення своїх біологічних досліджень з вірусами холери, малярії та енцефаліту», зазначають у ЦПД.

Там констатують, що у такий спосіб на тлі воєнної поразки кремль знову фіксує в інформаційному полі проміжну вигадану перемогу.

Читайте також: Google припинить монетизацію контенту, який поширює фейки про війну в Україні

Як повідомляв vovme.com, в Україні запустили фактчек-бот для відстеження фейків. Завдяки йому можна розпізнати фейкові новини в соцмережах, у політиці, визначити неправдиві дані російських засобів масової інформації, спрямовані на боротьбу з Україною.

Цікава новина:  Загарбники вбили і закатували понад 300 жителів Бучі - Зеленський
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора