Російські війська намагаються перевести війну в частково «затяжну фазу» – Подоляк

Російські війська намагаються перевести війну в частково «затяжну фазу» – Подоляк Війська російської федерації намагаються перевести війну проти України у частково «затяжну фазу».

Таку думку висловив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк у Телеграмі, передає vovme.com.

За його словами, причиною такої тактики є надто високі втрати в особовому складі та техніці ворога, а також відсутність будь-якого значущого просування в усіх напрямках.

"Усе це не вдається приховувати від своєї аудиторії. Тому керівництво рф намагається використати іншу тактику. Щоб різко знизити кількість втрат до прийнятного (з пропагандистської точки зору) рівня. І не отримувати кілька сотень загиблих щодня, включаючи командирів найвищої та середньої ланки", – додав Подоляк.

Цікава новина:  Германия рассматривает возможность отправки гаубиц на Украину

На його думку, з метою скорочення всіх видів втрат та спробувати максимально "зачистити" свої тили від нелояльних елементів (майже 90-95% мирного населення) росіяни намагаються запровадити нові обов'язкові елементи у свою військову тактику. Зокрема, відбувається часткове окопування ворожих військ на зайнятих рубежах – така концентрація сил та засобів руйнування навколо українських великих міст застосовується для створення в них навмисних багатотисячних гуманітарних катастроф.

Подоляк наголосив, що ця тактика абсолютно людоїдська і має чіткі юридичні визначення в міжнародному праві в розділі військових злочинів та злочинів проти людяності.

Цікава новина:  Списание долга Украины. Депутат призывает Зеленского начать переговоры

Як повідомляв vovme.com, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок масштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора