російські військові готують передсмертні прохання своїм близьким – СБУ

російські військові готують передсмертні прохання своїм близьким - СБУ Російські військові, які відчули потужність Збройних сил України, готують передсмертні прохання своїм близьким.

Як передає vovme.com, про це Служба безпеки України повідомляє у Телеграмі.

СБУ опублікувала перехоплену розмову російського військового з дружиною, в якій той називає своїм останнім бажанням, щоб його син не потрапив на службу до армії російської федерації.

У розмові йдеться: "Как малой себя ведет? – Да, ниче… Бабушке сказал, что ему 6 лет и он сам все решает. – Сделайте так, чтобы он в армию не пошел. – Как так сделать? – Все делайте, чтобы он в армию не пошел! Как его начнут призывать, так мамку проси, пускай дядю Гену подключает. Скажи, пускай все сделает, чтобы его в армию не забрали! Это будет мое последнее… чего я хочу".

Цікава новина:  Больше сил НАТО над Балтийским морем? «Ждем решения Швеции и Финляндии»

Читайте також: Звірства на Київщині: СБУ «вийшла» на 33 колаборантів, які співпрацювали з рашистами

Як зазначають у спецслужбі, росіянин заявляє, що з його роти залишилося 10 чоловік, але командування не хоче їх виводити з України. Він розуміє, що їх тут просто “покладуть” і говорить: “У нас два пути: либо 200-ым, либо 300-ым вернуться домой. Все…”.

Як повідомляв vovme.com, 7 квітня СБУ опублікувала перехоплену розмову, в якій російські загарбники називають війну в Україні пеклом для себе.

Цікава новина:  Caritas Polska с мобильными клиниками для больницы в Йемене
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора