Російські вояки мародерствують і серед своїх – СБУ перехопила нові розмови

– СБУ перехопила нові розмови” alt=”Російські вояки мародерствують і серед своїх – СБУ перехопила нові розмови” /> Загарбник у розмові з дружиною визнав, що російські військови мародерствують і серед своїх.

Як передає vovme.com, про це Служба безпеки України повідомляє у Фейсбуці.

"Думаєте, російська армія мародерствує лише в нас? Ні, вони крадуть і в своїх", – ідеться у повідомленні.

У черговому перехопленні СБУ один із російських військових скаржиться дружині, що всі його речі, залишені у таборі в білорусі, розікрали свої ж, забрали навіть його військовий квиток і паспорт.

Цікава новина:  На Закарпатті знешкодили диверсійну групу

Він переконаний, що це справа рук "вояків" першого батальйону чи тиловиків, і відверто називає їх мародерами.

Загарбник говорить, що в них був боєць, якого залишили охороняти речі, але він втік. Тож дружина обіцяє "кинути" йому грошей на карту, щоб купив собі речі.

Дружина теж поскаржилась на крадіжки. Сказала, що в них крадуть гроші з платіжних карток: "У меня на ростелеком с моей карты-то начали снимать…. то я пошла все сама сняла". Обурена таким станом речей, вона додає: "Лучше бы здесь стояли".

Цікава новина:  Посольство США - про обстріл будинку для літніх у Кремінній: путін стріляє по слабких

"А й справді: краще б окупанти залишалися вдома та стерегли своє майно від своїх, аніж зазіхали на чуже", – зазначають у СБУ.

Як повідомляв vovme.com, російські військові у перехоплених розмовах жаліються, що комадування їх не цінує і використовує як гарматне м'ясо.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора