Російські загарбники відходять із Сумщини – очільник ОВА

Російські загарбники відходять із Сумщини - очільник ОВА Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький повідомив про масовий відхід з території області російських загарбників.

Про це він розповів у Телеграмі, передає vovme.com

За словами очільника ОВА, російські війська почали активно виходити з території Сумської області.

“Останній тиждень ми спостерігали велике накопичення російських військ від Білопілля до Конотопа, навколо Конотопа… Заходили нові колони, вони окопувалися, чинили терор на території області”, – сказав Живицький.

Він пояснив, що таке накопичення техніки було пов’язане з тим, що окупанти прикривали відступ своїх недобитків. Тепер колони покинули територію області.

Цікава новина:  Вице-президент Газпромбанка борется за Украину

“Ми бачили багато техніки, яка виходить у бік Росії, яку наздоганяла наша артилерія. ЗСУ і тероборона прогнали їх через усю Чернігівську область", – повідомив голова ОВА.

Водночас він наголосив, що окремі загони росіян все ще залишаються на Сумщині, наразі проводиться зачистка території від загарбників.

Як повідомляв vovme.com, за даними Генштабу ЗСУ, війська російської федерації з 24 лютого до 3 квітня втратили вже близько 18 тисяч осіб, 644 танки, 143 літаки, 134 гелікоптери, багато іншого озброєння й техніки.

Цікава новина:  Сили ППО ЗСУ за добу знищили сім повітряних цілей

Фото: АА

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора