Російські загарбники залишають ЧАЕС – Енергоатом

Російські загарбники залишають ЧАЕС - Енергоатом Окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з білоруссю.

Як передає vovme.com, про це повідомляє НАЕК "Енергоатом" у Телеграмі.

"Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою білорусь",- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на станції ще залишається невелика кількість загарбників.

За даними НАЕК, формується для руху в бік білорусі ще й колона військових рф, які тримали в облозі місто-супутник ЧАЕС Славутич.

Цікава новина:  росіяни ізолюють окуповані населені пункти та розстрілюють волонтерів – розвідка

Крім того, в Енергоатомі зазначають, що підтвердилася й інформація про фортифікаційні споруди, окопи, які російські військові будували просто в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження.

"Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти", – зазначають у компанії.

Як повідомлялося, Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військами у перший день агресії – 24 лютого. Лише 20 березня вдалося провести часткову ротацію персоналу ЧАЕС та евакуацію осіб, які там перебували.

Цікава новина:  Арестович: В Україні було близько 25 тисяч кадирівців, з них 10 тисяч - під Києвом
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора