російських командирів репресують за провал завдань в Україні – розвідка

російських командирів репресують за провал завдань в Україні - розвідка У тимчасово захопленій рф Горлівці карають російських командирів, які не укомплектували особовим складом свої підрозділи для війни в Україні.

Як передає vovme.com, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

«Продовжуються репресії щодо командирів російської армії, які «не виправдали високої довіри» керівництва рф та фактично провалюють завдання в Україні. З 24 квітня по 2 березня в окупованій Горлівці працювала комісія з рф, яка мала виявити причини поточного некомплекту 3 окремої мотострілецької бригади окупаційних військ. З’ясувалось, що згідно з доповідями командирів, 3 ОМСБР до початку війни була на 100% укомплектована особовим складом. Однак, після початку бойових дій з’ясувалось, що реальна наявність військовослужбовців склала близько 55% штатного розкладу», – йдеться в повідомленні.

Цікава новина:  Прокуратура отвечает отцу призывника с «Москвы»: Сын пропал без вести, крейсер не заходил в воды Украины

Читайте також: У росії зупиняється виробництво танків – розвідка

Як зазначається, після встановлення фактів невідповідності двох командирів батальйонів взято під арешт та вивезено в невідомому напрямку цивільними особами (ймовірно співробітниками ФСБ). Подальша доля вже колишніх командирів – невідома.

В пресслужбі відзначили, що це не єдиний випадок «вирішення питання» з боку російських спецслужб щодо командирів, які з різних причин потрапили до «чорного списку». Встановлено, що після спілкування зі співробітниками ФСБ в невідомому напрямку вивезено Едуарда Басуріна, «заступника командувача» корпусу «міноборони ДНР». Розправу над ним пов’язують з необережною заявою, яка розкрила плани рф застосувати хімічну зброю проти українських оборонців Маріуполя.

Цікава новина:  Честная оценка на российском ТВ: Мы в изоляции, дальше будет только хуже

Читайте також: Розвідники беруть у полон і нищать ворогів – кажуть, що воюють разом із «партизанами»

Як повідомлялося, російські війська з 24 лютого по 16 квітня втратили в Україні близько 20 100 осіб.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора