Російський геноцид в Україні може стати найбільшим у Європі з часів Другої світової

світової” alt=”Російський геноцид в Україні може стати найбільшим у Європі з часів Другої світової” /> Геноцид, влаштований росіянами в Україні, може стати найбільшим в Європі з часів Другої світової війни.

Про це заявив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки в Телеграмі, передає vovme.com.

"Кількість цивільних жертв в Ірпені та Бучі вже перевищила число вбитих у хорватських містах Госпич і Вуковар – міжнародно визнаних випадках воєнних злочинів", – стверджують аналітики Центру.

Цікава новина:  Россия не согласна на эвакуацию мирных жителей из Мариуполя

Читайте також: У визволених містах стартувала підготовка до відновлення нормального життя – Зеленський

І це при тому, що наразі невідомо, скільки мирного населення загинуло від рук росіян у 450-тисячному Маріуполі.

"Але ми знаємо, що всі винні в нелюдських злочинах сядуть на лаву підсудних і отримають свою кару. Якщо до того моменту ще не лежатимуть в українській землі", – підкреслюється у повідомленні.

Російський геноцид в Україні може стати найбільшим у Європі з часів Другої світової

Російський геноцид в Україні може стати найбільшим у Європі з часів Другої світової Російський геноцид в Україні може стати найбільшим у Європі з часів Другої світової

Як повідомлялося, Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були визволені від російських загарбників. У визволених містах та селах зафіксовано масові вбивства окупантами цивільних.

Цікава новина:  CNN: США помогли Украине потопить крейсер «Москва»

Серед уже знайдених сотень жертв воєнних злочинів російських військ є зґвалтовані жінки, тіла яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоуправління, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох – зв'язані руки, є сліди катувань, багато людей убиті пострілами в потилицю.

Світ шокований. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш виступив за проведення незалежного розслідування масових убивств цивільних осіб в Україні, зокрема, в столичному передмісті Бучі, та притягнення винуватців до відповідальності.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора