Санкції за спробу нової анексії зроблять рф бідною, як після 1917 року – Зеленський

Санкції за спробу нової анексії зроблять рф бідною, як після 1917 року - Зеленський Спроба нової анексії з боку росії призведе до чергових потужних санкцій, які зроблять її такою ж бідною, як після 1917 року та Громадянської війни.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав у відеозверненні, передає vovme.com.

Українці! Українки!

Усі наші захисники, наші захисниці!

Сьогодні був дуже змістовний зовнішньополітичний день для України. По-перше, у Київ прибули прем'єр-міністри Іспанії та Данії. Двох держав, які послідовно підтримують Україну. Дякую. 

Два лідери, чия присутність у Києві спонукає й інших лідерів демократичного світу думати про візити в Україну, про нові жести підтримки для нашої держави, про конкретні рішення, яких потребуємо ми, щоб перемогти. Подякував їм за допомогу нашій обороні. За санкційний тиск на Росію.

Закликав Іспанію, Данію та всі інші європейські демократії ще посилити санкції за цю війну. Нарешті ввести нафтове ембарго, обов'язково від'єднати всю банківську систему Росії від глобальної фінансової системи.

І обовʼязково – допомагати нам у притягненні до відповідальності усіх винних у воєнних злочинах проти українців.

Голова Уряду Данії заявила про готовність підтримати програму післявоєнного відновлення України в частині відбудови і розвитку Миколаєва та суднобудівної галузі України. Нагадаю, що саме цей напрямок відбудови я запропонував Данії, коли звертався до парламенту і народу Данії в березні.

Цікава новина:  Кремль: Жители Украины будут решать судьбу оккупированных Россией украинских областей

І сьогодні я звернувся до парламенту і народу Португалії. Це було вже 26-те звернення до парламентів держав – наших партнерів. Можу сказати, що кожен з таких виступів реально додає нам підтримки. Наближає рішення про надання Україні допомоги, зокрема і оборонної. А головне – кожне з цих звернень дозволяє встановити прямий емоційний звʼязок між тим, що переживаємо ми в Україні, і що відчуває політичний клас в державах-партнерах.

Також звернувся сьогодні до учасників спеціальної весняної сесії Світового банку. Це один з найбільш важливих заходів для керівників міжнародних фінансових інституцій та міністрів фінансів провідних держав. Акумулюємо фінансову підтримку для України.

Сполучені Штати оголосили про новий пакет підтримки для нашої держави. Вдячні за це. Цей пакет включає дуже потужні оборонні інструменти для наших військових. Зокрема, це артилерія, снаряди, безпілотники. Те, що ми очікували.

Я вдячний партнерам за допомогу і закликаю ще пришвидшити постачання потрібної для України зброї, щоб ми могли наблизити мир.

На півдні та сході нашої країни окупанти продовжують робити все, щоб були підстави для них говорити хоча б про якісь перемоги. Вони накопичують сили, заганяють на нашу землю нові батальйонні тактичні групи. Намагаються навіть розпочати так звану "мобілізацію" в окупованих районах України. 

Цікава новина:  На Харківщині загарбники розстріляли родину в авто, серед загиблих - трирічна дитина

Жоден з цих кроків не допоможе Росії у війні проти нашої держави. Вони можуть лише відтягувати неминуче. Час, коли загарбникам доведеться піти з нашої території. В тому числі – з Маріуполя. Міста, яке продовжує спротив Росії. Попри усе, що про це кажуть окупанти.

Закликаю мешканців південних районів України – в Херсонській та Запорізькій областях – дуже уважно ставитись до того, яку інформацію про себе ви даєте загарбникам. І якщо вони просять вас заповнити якісь анкети, залишити десь ваші паспортні дані, то знайте – це не для того, щоб вам допомогти. Не для того, щоб просто "переписати" людей, які живуть на певній території, як вони кажуть. Ні. І не для того, щоб дати вам якусь гуманітарну допомогу. Це для того, щоб реально сфальшувати на вашій землі так званий «референдум», якщо надійде команда з Москви реально влаштувати таку виставу. І це – реальність. Будьте обережні. 

Хочу одразу сказати – жодні «ХНР» не пройдуть. Якщо комусь хочеться ще нової анексії, то це може призвести хіба що до нових потужних санкційних ударів по Росії. Ви залишите свою країну настільки бідною, наскільки бідною Росія не була з часів Громадянської війни після 1917 року. Тож, краще зараз – шукайте мир.

Цікава новина:  Украинцы сообщают о повреждении российского корабля у острова Змеиный

На жаль, Росія відкинула пропозицію встановити Великоднє перемирʼя. Це дуже добре демонструє, як насправді керівники цієї держави ставляться до християнської віри. До одного з найбільш радісних та важливих свят.

Але ми зберігаємо надію. Надію на мир, надію на те, що життя переможе смерть.

Завтра для християн східного обряду – страсна пʼятниця. Найскорботніший день року. День, коли все, що можна робити в житті, буде важити менше, ніж молитва. Окрім одного… Окрім захисту Батьківщини. Окрім захисту товаришів в бою.

Кілька хвилин тому перед записом цього звернення підписав черговий указ про нагородження наших героїв, наших військових. Державними нагородами відзначені 202 захисники України. З них 194 військовослужбовці Збройних Сил та 8 військовослужбовців Держспецзвʼязку.

Дякую кожному і кожній, хто боронить державу!

Вічна памʼять усім, хто загинув за Україну!

Слава Україні!

Фото: ОП

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора