Серед загарбників зростає невдоволення вищим командуванням рф і назрівають бунти – СБУ

бунти – СБУ” alt=”Серед загарбників зростає невдоволення вищим командуванням рф і назрівають бунти – СБУ” /> Серед російських військових зростає невдоволення вищим командуванням рф і назрівають бунти.

Про це свідчать перехоплені СБУ розмови військових рф, йдеться у Телеграмі спецслужби, передає vovme.com.

Багато солдатів – на межі божевілля від того, що кожен день їм доводиться відправляти на «велику землю» колони вантажівок із трупами.

Цікава новина:  Арестович: росіяни зменшили інтенсивність авіаударів і перейшли до застосування БПЛА

Загарбник, що стоїть під Києвом, у розмові не приховує свого роздратування: «Не то, что себя жаль. Пацанов жалко и их родителей, когда ты каждый день видишь УРАЛы с 200-ми. Каждый день по 30 УРАЛов уезжает отсюда и всем пох*й».

На перехоплених розмовах СБУ, російський солдат говорить, що злий на путіна, який обіцяв їм тріумфальну ходу, а натомість втягнув у затяжну війну, де їм не перемогти.

«Уже больше месяца мы тут еб*мся…, а они взять ее (Україну – ред.) не могут. Путин … конченный человек. Тут уже миллионы людей погибли», – скаржиться загарбник.

Дружина, щоб розрадити його, розповідає, що по телевізору показували шаманку, яка ще в 2020 році передбачила війну з Україною і пообіцяла її завершення до 13 квітня.

Цікава новина:  Загарбники створили концтабори і депортують українців до сибіру - Зеленський

Як повідомляв vovme.com, за даними Генштабу ЗСУ, за даними на 2 квітня, війська рф втратили близько 17,8 тис. особового складу.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора