Шмигаль: Плани ворога зламано, але війна далека від завершення

завершення” alt=”Шмигаль: Плани ворога зламано, але війна далека від завершення” /> Україна зламала плани російської федерації із захоплення країни, проте війна далека від свого завершення.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав на брифінгу в четвер, передає кореспондент vovme.comу.

“Ми із впевненістю можемо сказати, що черговий етап нашої визвольної війни завершився перемогою України. Плани ворога зламано. Російські терористичні війська вибито із Київської, Чернігівської та Сумської областей. Але війна далека від свого завершення. Ворог не полишає спроб захопити наші землі на сході й на півдні. Продовжує завдавати ракетних ударів по всій країні”, – зазначив Шмигаль.

Цікава новина:  За звірства в Україні повідомили про підозру 200 військовим рф

Таким чином, сказав він, “зараз наше завдання – це з подвійними силами стати всі разом до роботи, аби продовжувати давати відсіч агресору”.

Читайте також: Шмигаль: увага уряду зосереджена на допомозі жителям звільнених від загарбників територій

“Ті території, які вже звільнені, ми крок за кроком будемо відбудовувати. Будемо допомагати всім, хто вимушено переїхав і хто залишився”, – наголосив Прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, 24 лютого росія розпочала новий етап війни проти України, ворог здійснює масовані обстріли й бомбардування мирних українських міст та селищ.

На боротьбу із загарбниками піднявся весь народ України, ЗСУ та Сили територіальної оборони зупинили наступ ворога та завдають йому великих втрат.

Цікава новина:  «Призрак Киева» погиб в бою. Установлена ​​личность украинского летчика

Фото: Урядовий портал

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора