Штати і НАТО вважають, що білорусь може приєднатися до росії у війні найближчим часом

Штати і НАТО вважають, що білорусь може приєднатися до росії у війні найближчим часом Військові фахівці й розвідка Сполучених Штатів і НАТО вважають імовірним приєднання білоруських збройних сил до російського наступу на територію України упродовж ближчої перспективи.

Про повідомляє американський телеканал CNN із посиланням на представників адміністрації США, а також Північноатлантичного альянсу, передає vovme.com.

«США і НАТО вважають, що білорусь невдовзі може приєднатися до росії у її війні проти України», – зазначається у повідомленні.

Зокрема, представник Альянсу підкреслив дуже гостру потребу путіна в підтримці й допомозі ззовні за будь-яких обставин. Крім того, в НАТО оцінюють нинішні дії білоруського режиму як зусилля, спрямовані на підготовку основи для виправдання наступу білоруських сил проти України.

Цікава новина:  Битва за Україну. День сорок другий

За словами одного з джерел, «справа не в тому, чого хоче лукашенко, а в тому, чи хоче путін мати ще одну нестабільну країну в регіоні». Чиновник пояснив, що втручання білорусі у війну дестабілізує цю країну. При цьому була висловлена оцінка, що російське керівництво має зацікавленість у тому, щоби перекрити військову допомогу НАТО в Україну через її західні кордони.

Тим часом, за інформацією джерела з білоруської опозиції, бойові підрозділи республіки готуються, щоби ближчими днями ввійти в Україну й розгорнути там свій багатотисячний контингент. При цьому, джерело зауважило, що це матиме менший військовий вплив, ніж геополітичний, якщо зважати на приєднання до війни іншої країни.

Цікава новина:  США готовят новый пакет вооружений для Украины. Один из крупнейших на сегодняшний день

Як повідомляв vovme.com, лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська звернулася до білоруських військових у зв’язку з появою інформації про можливе вторгнення військ білорусі в Україну. Вона закликала їх здаватися в полон в Україні.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора