Штати в ОБСЄ: За злочини у Бучі мають відповісти всі – від солдата до генерала

Штати в ОБСЄ: За злочини у Бучі мають відповісти всі - від солдата до генерала США засуджують звірства російських військ на Київщині та наголошують на необхідності притягнути до відповідальності усіх винних – від солдата до генерала.

Як передає кореспондент vovme.comу, про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер під час спеціального засідання Постійної ради цієї організації у Відні.

"Звіти та фото, які ми побачили, включно з нещодавніми жахливими кадрами з Бучі, свідчать про те, що це не дії якогось одного солдата чи двох. Вони є частиною ширшої тривожної мережі повідомлень про звірства. Усі російські сили – від солдатів на місцях до генералів, які віддають накази, – повинні понести відповідальність за свої дії", – заявив Карпентер.

Цікава новина:  Украина уже потратила более 8 миллиардов долларов на борьбу с русскими

За його словами, Сполучені Штати вже давно попереджали, що "путінські війська, цілком можливо, будуть чинити звірства у рамках їхньої загарбницької війни". "Ми вже побачили катастрофічні картини руйнувань з Маріуполя, повідомлення про десятки тисяч людей, викрадених або депортованих російськими військами, а також шокуючі описи зґвалтувань та атаки у містах, які кремль цинічно назвав "звільненими" російськими військами", – додав американський посол.

Читайте також: Генсек Ради Європи закликала терміново розслідувати воєнні злочини на Київщині

Цікава новина:  Сумщину знову обстріляли з території рф: агресор випустив понад пів сотні снарядів

Він наголосив, що усі особи, причетні до будь-яких воєнних злочинів та інші звірств, скоєних в Україні, – включаючи політичне та військове керівництво, – мають бути притягнуті до відповідальності.

"Тому разом з іншими державами-учасницями цієї Ради ми закликаємо до розслідування того, що сталося в Бучі, що діялося в Ірпені та Гостомелі, і що коїться на території України, яка контролюється росією. Особи, які відповідальні за дії такого характеру, не повинні сумніватися у тому, що кожний вчинений ним злочин буде викрито, і міжнародне співтовариство притягне їх до відповідальності. Ці дії мають припинитися, і вони мають припинитися зараз", – заявив Карпентер.

Читайте також: Франція допоможе розслідувати масові вбивства, скоєні росіянами в Україні

Цікава новина:  Мер Славутича розповів про ситуацію в місті

24 лютого російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста і селища України, катують і вбивають мирне населення.

У звільненій від російських загарбників Бучі на Київщині виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора