Сили оборони відновили контроль над трьома населеними пунктами

Сили оборони відновили контроль над трьома населеними пунктами Підрозділи Сил оборони відновили контроль над населеними пунктами Орлове, Заградівка і Кочубеївка.

Як передає vovme.com, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

За оперативною інформацією станом на 24:00 30 березня, зберігається загроза застосування ракетного озброєння по об’єктах оборонно-промислового комплексу та логістичної інфраструктури України.

«В акваторії Чорного моря перебувають кораблі, оснащені крилатими ракетами морського базування «Калібр». У військово-морській базі Севастополь завершено поповнення боєкомплекту КРМБ типу «Калібр» на фрегаті «Адмирал Макаров», – ідеться в повідомленні.

Триває переміщення на територію України додаткових підрозділів збройних сил російської федерації для участі у війні.

За наявними даними, у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів східного воєнного округу залишились в переважній більшості військовослужбовці строкової служби, що свідчить про вичерпання можливостей з формування додаткових підрозділів.

Зазначається, що для контролю над тимчасово окупованими територіями півдня України противник намагається створювати військово-цивільні адміністрації та розпочав підготовку до проведення референдуму зі створення квазідержавного утворення на території Херсонської області (так званої «херсонської народної республіки»).

На Волинському напрямку в районах населених пунктів Пінськ, Лунінець республіки білорусь зафіксовано підрозділи повітряно-десантних військ збройних сил російської федерації, які, ймовірно, були виведені з території України.

Цікава новина:  МВС: Донбас - ключова точка, до якої прикута вся наша увага

На Поліському напрямку триває планове перегрупування підрозділів східного воєнного округу. Очікується переміщення зазначених підрозділів на інші напрямки.

На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив. Ворог зосередився на веденні диверсійно-розвідувальної діяльності та продовжує вживати заходів з налагодження тилового забезпечення. В найближчий час очікується посилення вогневого впливу по українських підрозділах з метою забезпечення переміщення своїх військ, з подальшим завданням блокування Чернігова.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує блокувати Харків, веде артилерійські обстріли міста. Здійснює переміщення артилерійських підрозділів в районі міста Ізюм, створює ударні угруповання, зокрема зі складу раніше виведених військ.

Цікава новина:  Министр обороны Украины: Впереди у нас несколько чрезвычайно трудных недель

На Донецькому напрямку основні зусилля загарбників й надалі зосереджені на взятті під контроль населених пунктів Попасна, Рубіжне, а також захопленні міста Маріуполь.

Ворог намагався проводити штурмові дії в районах населених пунктів Попасна, Рубіжне, Новобахмутівка, Мар’їнка, Золота Нива. Успіху не мав.

В Маріуполі загарбники продовжують вести штурмові дії. Очікуються спроби провести наступ у напрямках Краматорська і Покровська, а також зосередження зусиль у напрямку Світлодарська.

На Південнобузькому напрямку противник вживає заходів щодо відновлення боєздатності та поповненні запасів.

У Генштабі ЗСУ зазначили, що підрозділами Сил оборони відновлено контроль над населеними пунктами Орлове, Заградівка, Кочубеївка.

З метою відновлення раніше втраченого положення противник намагається вести наступальні дії у напрямку Олександрівки.

За наявною інформацією, командування збройних сил рф з початком збройної агресії проти України втратило декількох військових керівників зі складу вищих офіцерів, а саме: командувача 1-ї танкової армії генерал-лейтенанта Сергія Киселя – знятий з посади; командувача 6-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Владислава Єршова – знятий з посади та заарештований; начальника штабу – заступника командувача 35-ї загальновійськової армії генерал-майора Сергія Ниркова – був тяжко поранений; начальника штабу – заступника командувача 36-ї загальновійськової армії генерал-майора Андрія Серицького – був тяжко поранений; заступника командувача 41-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Андрія Суховецького – вбитий; командувача 49-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Якова Рязанцева – вбитий; командувача 58-ї загальновійськової армії генерал-лейтенанта Михайла Зуська – знятий з посади та заарештований.

Цікава новина:  На Харківщині від обстрілів за день загинули десять людей

Як повідомляв vovme.com, російські війська з 24 лютого по 30 березня втратили близько 17,3 тис. особового складу.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора