Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці росії – розвідка

– розвідка” alt=”Сирія провалює план залучення бойовиків до війни в Україні на боці росії – розвідка” /> Сирія не виконує обіцянку про залучення бойовиків до війни в Україні на боці росії.

Як передає vovme.com, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці.

22 березня відбулась зустріч між командувачем 8-ї бригади в південній сирійській провінції Дера полковником Насімом Абу Ірра, та генералом збройних сил рф Олександром Журавльовим (виконує функції командувача російського угруповання у південних провінціях Сирії).

Цікава новина:  Минобороны России хвастается успехами в «удержании позиций»

Під час зустрічі російський генерал поставив чітку вимогу сформувати та надати список імен та особистої інформації бойовиків з підрозділів Абу Ірра та із Сил оборони Сирії, які готові до участі у війні проти України.

Сирійський полковник не надав чіткої відповіді, натомість пообіцяв вийти на зв’язок після консультацій «з іншими представниками керівного складу 8-бригади».

На сьогодні попередні обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються. Обіцяну «легку прогулянку» змінили повідомлення про запеклі бої та високі втрати росіян. Більшість сирійських військових не готові ризикувати своїм життям заради примарного грошового забезпечення, наголошують у розвідці.

Цікава новина:  США рассматривают возможность предоставления Украине современных истребителей

Відомо, що наразі російські оперативники також намагаються домовитись про вербовку найманців зі складу 16 бригади Сирійської Арабської Республіки.

Як повідомляв vovme.com, 11 березня міністр оборони росії сергій шойгу заявив, що нібито вже "понад 16 тисяч людей з країн Близького Сходу" хочуть поїхати на допомогу "днр" і "лнр".

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора