The Guardian вийде з обкладинкою «Кошмар Маріуполя»

The Guardian вийде з обкладинкою «Кошмар Маріуполя» Британське видання The Guardian показало обкладинку квітневого номера The Guardian Weekly під назвою «Кошмар Маріуполя».

Її оприлюднено на сайті видання, передає vovme.com.

Авторкою ілюстрації, розміщеної на обкладинці, є українська художниця Маша Фоя.

«Щоразу, коли я чую про нові злочини проти свого народу, частина мене зникає. Щоразу я думаю, що російські окупанти не можуть робити більш ганебних вчинків, але потім настає ранок, і я дізнаюся про ще огидніші речі», — зазначила ілюстраторка, яка евакуювалася з Києва на Захід України.

Цікава новина:  Влада зробить все можливе, щоб доставити гумдопомогу в Чернігів – Данілов

The Guardian вийде з обкладинкою «Кошмар Маріуполя»

За словами художниці, знищення мирного населення Маріуполя «непрощенне».

«І це жахіття відбувається в ХХІ столітті! Але я все одно не здаюся і всі ми віримо в нашу перемогу, віримо в силу нашої країни!» – сказала вона.

Як зазначає видання, у ​​квітневому номері будуть серйозні воєнні репортажі від ряду кореспондентів, а також експертний аналіз.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок широкомасштабного вторгнення в Україну.

Російські війська обстрілюють і знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Цікава новина:  CNN: 33-летний мужчина чудом избежал смерти от рук русских. Он выбрался из могилы

У Маріуполі російські війська спричинили найгіршу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомблять мирних мешканців, блокують гуманітарну допомогу. За інформацією міського голови Маріуполя Вадима Бойченка, у місті за час російської облоги загинуло майже 5 тисяч людей, серед них близько 210 дітей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора