Умови використання матеріалів сайту vovme.com

1. Будь-яке використання матеріалів сайту vovme.com (далі – Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

2. Часткове або повне використання матеріалів дозволяється лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Посилання/гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.

3.При цитуванні заяв, зроблених гостями редакції в ході “Чатів з гостями” на Сайті, необхідно вказувати, що “то чи інша заява була зроблена в ході чату на vovme.com” – з прямою відкритою для пошукових систем гіперпосиланням на Сайт (при використання в Інтернеті), у підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Якщо на сайті vovme.com на момент використання матеріалів чату доступна повна розшифровка чату (у розділі “чати з гостями”), гіперпосилання (відкрите для пошукових систем) має вести на сторінку розташування запису чату на Сайті.

4. Передрук у повному обсязі матеріалів журналу “vovme.com”, що публікуються на Сайті, заборонено. Дозволяється часткове цитування цих матеріалів – обсягом не більше 1000 знаків (одна тисяча знаків) – з посиланням або прямим відкритим для пошукових систем гіперпосиланням у підзаголовку або першому абзаці матеріалу, що веде на відповідну статтю на сайті vovme.com.

5. Використання фотографій Сайту дозволяється за умови вказівки джерела vovme.com. Якщо на фотографії присутнє ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) та/або вотермарку сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язково.

6. Матеріали, що позначені знаком “Реклама” публікуються на правах реклами.

7. Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни до цих умов. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті.

8. Порушення вищевказаних умов розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності та прав на інформацію, що захищаються законом. Таке порушення розглядатиметься, що матеріали використовувалися без дозволу (адміністратор сайту). У разі залишає у себе декларація про захист прав у судовому порядку відповідно до законодавством України”.

Поділитися з друзями