В Україні загинули 2 665 мирних людей з початку повномасштабного вторгнення росії – ООН

В Україні загинули 2 665 мирних людей з початку повномасштабного вторгнення росії - ООН Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 2 665 випадків загибелі та 3 053 випадки поранень цивільного населення України внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Як передає vovme.com, про це йдеться в щоденному повідомленні УВКПЛ за 25 квітня.

Зазначається, що серед убитих – 855 чоловіків, 563 жінки, 59 дівчаток та 69 хлопчиків, а також 67 дітей та 1 052 дорослих, стать яких наразі невідома. Крім того, поранено 355 чоловіків, 284 жінки, 64 дівчаток, 71 хлопчика, а також 161 дитину та 2 118 дорослих, стать яких невідома.

Цікава новина:  Зеленский о соглашении с Россией: Я не президент мини-Украины

Зауважується, що більшість смертей та поранень зумовлена застосуванням боєприпасів та вибухових речовин із великою площею ураження, включаючи обстріли з важкої артилерії та реактивних систем залпового вогню, а також ракетні та повітряні удари.

Читайте також: В Мангуші у братській могилі поховані від 3000 до 9000 маріупольців – цифри підтверджуються

УВКПЛ вважає, що фактичні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, затримується, а багато звітів усе ще очікують на підтвердження.

Цікава новина:  Президент России не дал согласия на эвакуацию раненых защитников «Азовстали»

Це стосується, наприклад, Маріуполя та Волновахи (Донецька область), Ізюма (Харківська область), Сєвєродонецька та Рубіжного (Луганська область), Тростянця (Сумська область), де є повідомлення про численні жертви серед мирного населення.

Читайте також: росія вбила в Україні 215 дітей

Як повідомляв vovme.com, десятки мирних жителів, які загинули під час російської окупації м.Бучі Київської області, були вбиті крихітними металевими дротиками від снарядів російської артилерії — так званими флешетами.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. російські війська знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Цікава новина:  У росії заявили про жертви від снаряду, що «прилетів з території України»

США, Європейський Союз та інші країни світу застосували санкції проти країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем. Багато компаній оголосили про припинення роботи в рф та вихід із спільних проєктів.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора