В українському полоні краще, ніж в російській армії – зізнання загарбника

В українському полоні краще, ніж в російській армії - зізнання загарбника Загарбник зізнався, що в українському полоні краще, ніж в російській армії.

Як передає vovme.com, про це Служба безпеки України повідомляє у Телеграмі.

«Якби в мене була можливість воювати за Україну, прийняти присягу, перевезти свою сім’ю і залишитися тут жити – я б з задоволенням це зробив», – зазначив 21-річний російський військовий.

Він здивований, що в полоні до нього ставляться по-людськи, і бачить у цьому разючий контраст зі своєю батьківщиною.

Читайте також: «Сравнять с землей»: перехопили розмову росіян про знищення сіл на Сумщині

Цікава новина:  Русские жертвы войны. Молодые, бедные и представители этнических меньшинств

У СБУ зазначили, що його підрозділ приїхав в Україну з іншого кінця рф, а дорога тривала 4-5 днів. «Коли перетнули кордон, побачили трупи, близько 50 одиниць розбитої техніки і тоді зрозуміли: ніяка це не «спецоперація», а справжня війна. Хотіли розвернутися і поїхати звідти, але пригрозили розстрілом», – заявив полонений.

Утім йому все-таки вдалося «втекти»: 14 загарбників виїхали в сторону рф, але згодом потрапили в полон. Тепер з ними працюють слідчі та контррозвідники СБУ.

Цікава новина:  У Миколаєві знову лунають вибухи - мер

Як повідомляв vovme.com, Служба безпеки України оприлюднила розмови російських загарбників, які зізнаються рідним, що війна в Україні перевершила їхні втрати у Чечні, а за рівнем спротиву – Сирію.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора