Верещук назвала маніпуляцією заяву росії про оголошення «режиму тиші»

Верещук назвала маніпуляцією заяву росії про оголошення «режиму тиші» Віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук назвала маніпуляцією заяву російської федерації про оголошення 31 березня режиму тиші.

Як передає vovme.com, про це Суспільне повідомляє у Телеграмі.

Зазначається, що у міністерстві оборони рф заявили, що з 10:00 31 березня оголошують «режим тиші» та відкривають додатковий гуманітарний коридор для евакуації мирних жителів та іноземних громадян з Маріуполя до Запоріжжя.

Своєю чергою, Верещук назвала це «черговою маніпуляцією» та наголосила, що дійсними є лише повідомлення української сторони з переліком маршрутів гуманітарних коридорів.

Цікава новина:  Росіяни прицільно бомблять у Маріуполі будівлю з емблемою Червоного Хреста - полк «Азов»

Як повідомляв vovme.com, трьома погодженими гуманітарними коридорами 30 березня на власному транспорті до Запоріжжя доїхали 1530 людей.

24 лютого президент росії путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора