Від долі Маріуполя залежатимуть і подальші дії російських військових – Зеленський

Від долі Маріуполя залежатимуть і подальші дії російських військових - Зеленський У яких напрямках просуватиметься ворог, зараз залежить від багатьох факторів, зокрема, чи вистоїть Маріуполь.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав, відповідаючи на запитання журналістів під час спільного брифінгу з Федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером, передає кореспондент vovme.comу.

«Стоїть Маріуполь… Скільки вистоїть Маріуполь? Там наші військові – потужні та міцні. Одні з найміцніших, і ви це прекрасно знаєте. Для них це велике випробування. Навколо них сьогодні 10 тисяч російських військових. Якщо ми втримаємо Маріуполь, ці 10 тисяч, то значить вони (військові рф – ред.) там будуть знаходитися, і не підуть на Схід тощо", – сказав Зеленський.

Цікава новина:  Россию обвиняют в краже нескольких сотен тысяч тонн зерна из Украины

Також, за його словами, все залежить від того, наскільки швидко реагуватимуть світові партнери з постачання зброї, а також від того, чи лідер рф буде готовий іти далі.

"Все залежатиме від наших ЗСУ. Тому найголовніше, щоб ми були готові на будь-якому з цих напрямків', – сказав Президент.

Як повідомляв vovme.com, на Донецькому і Таврійському напрямках росія продовжує нарощування військового угруповання.

Президент рф путін 24 лютого розпочав новий етап війни з Україною. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Цікава новина:  Російські загарбники залишають ЧАЕС - Енергоатом

Фото: ОП

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора