Війну рф проти України не можна порівнювати із жодною іншою – Зеленський

жодною іншою – Зеленський” alt=”Війну рф проти України не можна порівнювати із жодною іншою – Зеленський” /> Президент Зеленський переконаний, що війну росії проти України не можна порівнювати з жодною іншою.

Про це Зеленський сказав на пресконференції для українських та іноземних ЗМІ, повідомляє кореспондент vovme.comу.

За його словами, "всі фахівці сказали, що цю війну не можна порівнювати ні з якою війною в 21-му столітті".

Цікава новина:  Путин толкнул Украину в объятия Евросоюза. Последний опрос Европейской комиссии приносит удивительные данные

“Це неможливо порівнювати навіть із війнами 90-х років 20-го століття, такої війни не було… І звичайно ж, такого знищення в жодній із воєн, які вела до цього російська федерація на території інших незалежних держав, не було й близько. Такої кількості задіяної важкої техніки і такого військового хамства, як тортури, як насильство та згвалтування – такого не було ніколи і, дай Боже, щоб більше не було на теренах інших країн. І так випала доля, що Україна може це все зупинити, на жаль, життями українців”, – сказав Зеленський.

Цікава новина:  Знищеної техніки рф вже більше, ніж є на озброєнні деяких армій Європи та світу - Шмигаль

Читайте також: Зеленський вважає, що поняття «рашизм» увійде в історію

24 лютого росія розпочала новий етап війни проти України, ворог здійснює масовані обстріли й бомбардування мирних українських міст і сіл. Загарбники влаштували масовий терор на тимчасово зайнятих територіях.

Українські військові зупинили наступ ворога і завдають йому великих втрат. Станом на 23 квітня ліквідовано близько 21 600 російських загарбників.

Фото: ОП

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора