Війська рф викрадають дітей, ґвалтують людей і вивозять українське майно – Зеленський

Війська рф викрадають дітей, ґвалтують людей і вивозять українське майно - Зеленський Російські війська поводять себе в Україні так, як робили нацисти: ґвалтують людей, викрадають дітей та українське майно.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час виступу перед італійським парламентом у відеоформаті, передає кореспондент vovme.comу.

«Вони ґвалтують, викрадають дітей, руйнують та грабують. Окупанти на вантажівках вивозять наше надбання, наше майно. Так робили в останню війну хіба що нацисти, коли окуповували інші країни», – сказав Зеленський.

Він повідомив італійцям про те, що вже 117 дітей за ці дні вбили російські загарбники в Україні. Українська нація нині змушена вживати.

Цікава новина:  На півдні України ЗСУ знищили 19 загарбників та 6 одиниць ворожої техніки

Коментуючи критичну ситуацію в Маріуполі, Президент зазначив : «Уявіть собі повністю спалену Геную. Маріуполь після трьох тижнів повної блокади, бомбардувань та обстрілів, які не припиняються жодної миті».

Президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

США, Європейський Союз та інші країни застосували санкції проти росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем.

Фото: ОП

Цікава новина:  Конфісковані у російського бізнесмена 30 тонн медтоварів пішли на потреби ЗСУ
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора