Військові білорусі зв’язуються із владою України і кажуть, що здадуться у полон

Військові білорусі зв’язуються із владою України і кажуть, що здадуться у полон Білоруські військові планують здаватися в полон у разі відправки їх на територію України для участі в бойових діях.

Як передає vovme.com, про це в ефірі UA:Разом повідомив пресофіцер командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо, відповідаючи на запитання щодо стягування до українського кордону техніки в Білорусі та готовності ЗСУ зустрічати ворога з цього напрямку.

«Ми всі бачимо, що українські Збройні сили готові до будь-якого перебігу подій, і ворогу на території України просто нічого робити. Білоруські військові про це прекрасно знають. Вони пробують зв’язуватись з нашими представниками влади і будуть попереджати про те, що у разі вилазки до нас вони будуть відразу здаватися в полон», – сказав Фітьо.

Цікава новина:  Средств олигархов хватит на восстановление Украины

На запитання щодо зміни тактики російських загарбників речник повідомив, що наразі вона нагадує тактику орди.

«Тактика ворога зараз абсолютно змінилась, і вони, як століття тому діяла орда, так і вони зараз діють. Вони просто все нищать, всю західну цивілізацію хочуть знищити. Для них все, що у нас вважалось звичайним побутом, для них це є предметами розкоші, яких вони не мали», – розповів речник.

Як повідомляв vovme.com, американський телеканал CNN із посиланням на представників адміністрації США поінформував, що військові фахівці й розвідка Сполучених Штатів і НАТО вважають імовірним приєднання білоруських збройних сил до російського наступу на територію України упродовж ближчої перспективи.

Цікава новина:  Лукашенко пишет в ООН о «новом послевоенном порядке». «Беларусь справедлива»

Сьогодні, 23 березня, Генеральний штаб Збройних сил України заявив, що частково підтверджується повернення окремих білоруських підрозділів до пунктів постійної дислокації, однак режим лукашенка продовжує утримувати значне угруповання військ поблизу кордону України.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора