Військові рф обіцяли путіну захопити Київ за п’ять днів, а Україну за два тижні – Нуланд

Військові рф обіцяли путіну захопити Київ за п'ять днів, а Україну за два тижні - Нуланд Керівництво російської армії обіцяло президенту рф путіну захопити Київ за п'ять днів, а всю Україну – за два тижні.

Про це заявила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд під час зустрічі Київського безпекового форуму «Боротьба за Україну», повідомляє кореспондент vovme.comу.

“Коли ми вперше дізналися про плани путіна щодо цієї війни – а це було ще восени – його військові говорили йому, що він візьме Київ за п’ять днів. Його військові командири говорили йому, що він отримає контроль над Україною за два тижні”, – сказала Нуланд.

Цікава новина:  Посол США в ООН: США с самого начала были ясны

Вона зауважила: завдяки тому, що робить кожен українець, цього не сталося, і наступ російських військових зараз майже зупинився.

На думку заступниці держсекретаря, зараз вирішується доля демократії – чи зможе автократія змінити силою правопорядок і нав’язати свою волю будь-кому.

Як повідомлялося, журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв 14 березня заявив, що план рф щодо війни в Україні провалився, а "плану Б" немає.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора