військові рф вдаються до самокаліцтв, щоб не воювати в Україні – розвідка

військові рф вдаються до самокаліцтв, щоб не воювати в Україні – розвідка російські військові масово відмовляються воювати в Україні та навіть вдаються до самокаліцтв.

Як передає vovme.com, про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці.

"Підрозділ російських спецпризначенців, що має досвід бойових дій в Сирії, у повному складі відмовився брати участь у подальших спробах штурму Маріуполя. У боях проти ЗСУ з 2 по 4 квітня цей підрозділ втратив близько 30 військовослужбовців. Відтак, надалі спецпризначенці вирішили не випробовувати долю", – ідеться у повідомленні.

Цікава новина:  Україна закликає ООН та Червоний Хрест допомогти забезпечити гумкоридор із Маріуполя

За інформацією розвідки, останні дані щодо відбору на військову службу в російській федерації свідчать про низький рівень зацікавленості росіян у службі за контрактом. Згідно зі звітом про результати рекрутингу в місті Єкатеринбург, навіть на розмову щодо можливості підписання контракту погодилось менше 1% громадян, що перебувають в запасі.

Читайте також: війська рф зруйнували Ізюмський приладобудівний завод

"З 397 кандидатів тільки 2 дали згоду на співбесіду. Відмовились – 52, не вийшли на зв'язок – 203, робота щодо 140 кандидатів ведеться", – зазначили в ГУР.

Цікава новина:  Як росіяни «демілітаризували» давній Чернігів: зруйнований, але не скорений

Відзначається і вкрай низький моральний стан вже мобілізованих. Зокрема 7 березня з Новоайдарської поліклініки в напрямку Луганська було відправлено два автобуси ПАЗ із пораненими військовослужбовцями рф. Переважна більшість з них мають поранення ніг. За висновками лікарів, найвірогідніша причина цих поранень – самокаліцтва з метою уникнення повернення в зону бойових дій.

Як повідомляв vovme.com, українська розвідка отримала список військовослужбовців управління росгвардії по хабаровському краю, що брали участь у геноциді мирних українців в Київській області.

Цікава новина:  Украина предлагает обмен пленными. Спасательный вариант для бойцов с Азовстали
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора