Вивезеним до рф українцям «пропонують» роботу на Сахаліні – розвідка

Вивезеним до рф українцям «пропонують» роботу на Сахаліні – розвідка Депортованим до російської федерації українцям пропонують працевлаштування на Сахаліні.

Як передає vovme.com, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Росіяни проводять масові заходи з переміщення українських громадян з окупованих територій до рф. Після проходження фільтраційних таборів українців відправляють до економічно депресивних районів рф. В якості кінцевого пункту призначення називають низку північних областей, зокрема Сахалін. Українцям «пропонують» офіційне працевлаштування через центри зайнятості. Ті, хто погоджується, отримують документи, які забороняють виїзд з російських регіонів протягом двох років», – ідеться у повідомленні.

Цікава новина:  ЗСУ на сході знищили два танки та 30 загарбників

За даними розвідки, на сьогодні підтверджено інформацію про створення російського фільтраційного табору в Докучаєвську Донецької області. Туди масово доправляють цивільне населення, у якого вилучають документи.

З людьми «працюють» співробітники фсб рф. Їхня мета – пошук громадян, що брали участь в АТО/ООС, українських військових та правоохоронців. Далі людей переправляють до рф, зокрема в Таганрог (Ростовська область) та Краснодарський край.

Є беззаперечні свідчення нелюдського поводження з українцями, ненадання медичної допомоги. Відзначаються проблеми із забезпеченням харчуванням.

Цікава новина:  Українські захисники за добу знищили танк, ЗРК і склад з боєприпасами у зоні ООС

У ГУР МОУ нагадують, що примусове переміщення цивільного населення на територію держави-агресора, зокрема дітей, є грубим порушенням міжнародного права, зокрема міжнародного гуманітарного права та черговим доказом поводження рф як держави-терориста.

Як повідомляв vovme.com, 24 лютого президент рф володимир путін розпочав новий етап війни проти України. Збройні сили України, підрозділи територіальної оборони та весь народ України встали на боротьбу проти загарбників і завдають суттєвих втрат російським силам вторгнення.

Фото: gur.gov.ua

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора