Влада Риги зобов’язала посольство рф повісити табличку «вулиця Незалежності України»

Влада Риги зобов'язала посольство рф повісити табличку «вулиця Незалежності України» Посольство росії в Латвії повинне протягом трьох місяців замінити на своїй будівлі табличку з назвою вулиці, яка тепер називається «Незалежності України».

Про це повідомляє LSM, передає vovme.com.

У Ризькій думі заявили, що рішення про зміну адреси стосується трьох будівель, включаючи посольство. Відповідне повідомлення до дипустанови надіслано поштою.

Протягом трьох місяців від дня набуття чинності рішенням про перейменування вулиці власники будівель мусять розмістити нові таблички на будівлях. Якщо цього не буде зроблено, поліція може оштрафувати їх на суму від 10 до 150 євро.

Цікава новина:  Российский политик: Действия Литвы грозят перерасти в вооруженный конфликт с Россией

Як повідомлялося, у березні влада столиці Латвії ухвалила перейменувати частину вулиці Антоніяс, де розміщено посольство росії, на вулицю Незалежності України.

24 лютого рф розпочала масштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Світова спільнота запровадила проти Росії масштабні та всебічні санкції.

Фото: Фейсбук

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора