Влада робить усе, щоб притягнути до відповідальності кожного воєнного злочинця – Президент

Влада робить усе, щоб притягнути до відповідальності кожного воєнного злочинця - Президент Українська влада робить усе, аби притягнути до відповідальності кожного російського військового, який чинить воєнні злочини в нашій країні.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під у відеозверненні, передає кореспондент vovme.comу.

«Завершується ще один тиждень нашої боротьби за свободу, за державу. Ще один тиждень, коли Україна живе, попри всі зусилля росії знищити нас. Ми захищаємося. Відповідаємо на удари», – наголосив глава Української держави.

Він відзначив розвиток зв’язків із міжнародними партнерами, завдяки чому Україна отримує допомогу, просуває нові санкції проти російської федерації.

Цікава новина:  Мариуполь: началась эвакуация мирных жителей с «Азовстали»

Читайте також: Усі наші дії й кожна хвилина спрямовані на те, щоб росія визнала правду – Зеленський

Окрім цього, Зеленський запевнив: «Робимо все, щоб притягнути до відповідальності кожного покидька, який прийшов на нашу землі під російським прапором і вбивав наших людей, катував наших людей, руйнував наші міста, мародерив і знущався».

В Україні триває повномасштабне вторгнення військ рф. Загарбники обстрілюють і знищують ключові об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, жорстоко катують і вбивають українців.

Фото: ОП

Цікава новина:  Россия: В Белгороде слышны взрывы. Горит склад боеприпасов
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора