ворог може планувати обстріл залізниць на заході України – Центр протидії дезінформації

ворог може планувати обстріл залізниць на заході України - Центр протидії дезінформації росіяни можуть планувати обстріл залізничної інфраструктури у західних регіонах України.

Як передає vovme.com, про це Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє у Телеграмі.

"У кількох проросійських Telegram-каналах, що здійснюють медіасупровід війни рф проти України, з’явилася інформація щодо отримання росіянами "повного і точного списку координат залізничних мостів західної України". Водночас зазначається, що "мостоповалу быть", – ідеться в повідомленні.

Однак відомості щодо місць розташування об’єктів залізничної інфраструктури України, зокрема щодо віадуків та мостів, ніколи не були державною таємницею та перебувають у вільному доступі.

Цікава новина:  Верещук просить ЄС закрити небо над ядерними об'єктами в Україні

Читайте також: В Укрзалізниці виявили чотирьох агентів, які зливали інформацію росіянам

Експерти Центру не виключають, що такі інформаційні вкиди можуть бути частиною ворожої інформаційно-психологічної операції, спрямованої на нагнітання панічних настроїв серед українців, що перебувають у західних регіонах.

Однак, зважаючи на погрози щодо атак на НАТОвські колони зі зброєю для України, не можна повністю виключати можливості реалізації такого плану, зазначають у ЦПД.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора