Ворог не контролював і не контролює українське небо – командувач Повітряних сил ЗСУ

Ворог не контролював і не контролює українське небо - командувач Повітряних сил ЗСУ Російські загарбники не контролювали й не контролюють українське небо, тому змінили тактику і вдаються до терору мирного населення, бомбардуючи міста і села, знищуючи інфраструктуру.

Наразі Україні потрібна більш технологічна сучасна зброя, яка допоможе швидко навести лад у небі і звільнити його від присутності повітряних терористів, написав у Телеграмі командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

«Ворог не контролював і не контролює українське небо. Мова може йти про певний контроль окупантами повітряного простору на тимчасово окупованих територіях, де противник уже завіз чимало засобів ППО: С-300, С-400, "Бук", "Панцир", «Тор», які поступово знищуються артилерією, авіацією та іншими вогневими засобами. Саме там ворожа авіація проявляє активність, але і там щодня зазнає втрат», – повідомив командувач.

Цікава новина:  Друга фаза повномасштабної війни почалася ще п’ять діб тому – Арестович

За словами Олещука, коли загарбники зрозуміли, що їм ніяк не вдасться знищити боєздатність Повітряних сил, а українські міста стали справжніми неприступними фортецями, то вдалися до своєї перевіреної тактики – терору мирного населення, бомбардування міст, сіл, пологових будинків, знищення всієї інфраструктури, щоб занурити Україну в глобальну гуманітарну катастрофу.

Командувач Повітряних сил висловив жаль щодо підтримки росіянами злочинних дій путіна в Україні. «Найгірше те, що переважна більшість населення рф підтримує дії військового злочинця путіна, вони не проти, аби знищували українців, жінок, дітей, людей похилого віку! Вони хочуть цього – бо так велів російський телевізор», – заявив він.

За словами Олещука, сьогодні противник змінив тактику ведення бойових дій у небі та зосередив основну активність на сході країни. Понісши серйозні втрати в авіаційній техніці, а нині, за даними Генштабу ЗСУ, це 143 літаки та 131 вертоліт, ворожа авіація намагається не заходити у зону дії української ППО, уникає прямого контакту з українськими винищувачами. Разом із тим, ворог вдається до ракетно-бомбових ударів, ефективність яких у воєнному сенсі під великим питанням, натомість страждає цивільне населення, руйнуються будинки, обриваються життя невинних жертв війни.

Цікава новина:  Зеленский: Россияне сбросили бомбу на школу, погибли 60 человек

Аби покінчити зі злочинами проти людства, вважає Олещук, найпереконливішим аргументом для загарбника має бути потужний кулак і рішуча відсіч.

Командувач подякував союзникам за солідарність, фінансову, гуманітарну допомогу та санкції проти держави-терориста, за ту військово-технічну допомогу, яку вже надали партнери Україні. Разом із тим, на думку Олещука, нинішньої допомоги замало. «Нам потрібна більш технологічна сучасна зброя, яка допоможе швидко навести лад у небі і звільнити його від присутності повітряних терористів. Наші союзники знають, що конкретно потрібно Україні, зокрема Повітряним силам! Це винищувачі та зенітні ракетні системи середньої та великої дальності і не лише радянського виробництва. Ми били, б’ємо і будемо бити ворога! Лишень хочеться робити це швидше та ефективніше, аби вберегти наш дім від окупантів і зберегти якомога більше життів українців», – зазначив він.

Цікава новина:  На Херсонщині окупанти планують вводити в обіг рублі

Як повідомляв vovme.com, Повітряні сили Збройних сил України 30 березня уразили сім ворожих цілей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора