Ворог перегруповується на Поліському напрямку й зосереджується на штурмі Маріуполя

Ворог перегруповується на Поліському напрямку й зосереджується на штурмі Маріуполя На Поліському напрямку ворог здійснює перегрупування військ, а також зосереджується на продовженні штурму Маріуполя.

Як передає vovme.com, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

"Ворог, зазнавши значних втрат в особовому складі та техніці, не досяг успіху у блокуванні та захопленні міста Києва. Окупанти були вимушені тимчасово відмовитися від виконання зазначеного завдання", – ідеться у повідомленні.

Противник продовжує посилення угруповань військ за рахунок підрозділів зі складу Східного воєнного округу. Намагається сформувати окупаційні адміністрації в межах тимчасово захоплених районів Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

"З урахуванням зазначеного, найближчим часом противник, імовірно, намагатиметься зберегти військову присутність з веденням бойових дій у південних та східних регіонах України", – зазначили у Генштабі.

Цікава новина:  В мае братские могилы под Мариуполем увеличились на 140 метров

На Волинському напрямку без змін. На Поліському напрямку ворог здійснює перегрупування військ. Вивів на територію республіки білорусь до 5-ти батальйонно тактичних груп. Після відновлення боєздатності виведених підрозділів очікується їх переміщення на інші напрямки.

На Сіверському напрямку загарбники здійснюють відведення частини військ під прикриттям окремих підрозділів зі складу 1-ї танкової армії.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує блокувати Харків, здійснює артилерійські обстріли з метою знищення інфраструктури та житлових кварталів міста. У районі на південь від міста Ізюм намагається зломити спротив українських захисників, витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій та продовжити наступ у напрямку на Слов’янськ. Успіху не має.

"На Донецькому напрямку противник активних наступальних дій не проводив. Ворог зосередився на продовженні штурму міста Маріуполя. Здійснив нарощування угруповання 58-ї загальновійськової армії за рахунок введення до його складу БТГр, що була створена з переміщених з 7-ї військової бази (Абхазія) військовослужбовців", – наголосили в Генштабі.

Цікава новина:  Повітряні вбивці: Гітлер, Муссоліні, Франко, Сталін, путін

На Південнобузькому напрямку противник намагався здійснити наступальні дії у напрямку населеного пункту Олександрівка Миколаївської області.

Угруповання Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

"Продовжується вогневе ураження противника, який розосереджений в районі населених пунктів Ізюм, Кам’янка, Тихоцьке, з метою недопущення його подальшого просування в напрямках населених пунктів Слов’янськ та Барвінкове. Відбито спроби обходу противником позицій наших військ у районах населених пунктів Попасна та Новотошківське. Силами 36-ї окремої бригади морської піхоти, спільно з підрозділами інших складових сил оборони України, утримується кругова оборона міста-героя Маріуполя", – зазначили в Генштабі.

Відбитий наступ противника в районі населеного пункту Мар’їнка.

Цікава новина:  Це був іще один день, який наближає нас до перемоги - Зеленський

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва продовжує вести ударно-пошукові дії на Житомирському та Ніжинському напрямках.

На інших напрямках проводиться стабілізаційна операція, виконуються завдання територіальної оборони.

24 лютого президент рф путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Фото: АА

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора