Воєнні злочинці рф: хто керував бомбардуванням Маріуполя і вбивав населення в Грузії та Сирії

Воєнні злочинці рф: хто керував бомбардуванням Маріуполя і вбивав населення в Грузії та Сирії Головне управління розвідки Міністерства оборони України здобуло дані на міжнародного злочинця, що народився в Україні, причетний до вбивств мирного населення в Грузії та Сирії, а нині продовжує вірно служити путінському режиму, безпосередньо беручи участь у знищенні рідної землі.

Про це Головне управління розвідки МОУ повідомляє у Телеграмі, передає vovme.com.

"Вашій увазі пропонується: "Кобилаш Сергей Иванович": командувач далекою авіацією ВКС ЗС РФ, генерал-лейтенант. Бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну. Відповідальний за завдання літаками стратегічної авіації масованих ударів крилатими ракетами по українських містах та об'єктах інфраструктури. Це призвело до значних руйнувань громадянської інфраструктури та жертв серед мирного населення", – повідомили в ГУР.

Цікава новина:  У загарбників паніка через опромінення вояків у Чорнобильській зоні

Зазначається, що вперше після закінчення Другої світової війни під його керівництвом важкими бомбардувальниками здійснено килимове бомбометання густонаселених територій – міста Маріуполя.

Читайте також: Захисники Маріуполя заявили, що «Азовсталь» знищена – під завалами багато людей

Дані на "Кобылаша Сергея Ивановича", а саме — повна біографія, паспорт, адреса реєстрації, ринкова вартість помешкання (близько 1,5 мільйонів американських доларів), дані (+фото) на дружину та доньку доступні на сайті Головного управління розвідки.

Воєнні злочинці рф: хто керував бомбардуванням Маріуполя і вбивав населення в Грузії та Сирії

Серед злочинів кобилаша – проведення операції російських ВКС в Сирії, під час якої здійснювалися ракетно-бомбові удари по цій країні, що призвело до масової загибелі мирного населення і було кваліфіковано міжнародною спільнотою як військовий злочин. За цей злочин кобилашин отримав звання "генерал-лейтенант".

Цікава новина:  У зоні ООС українські військові відбили сім атак російських загарбників

У 2008 році кобилашин як командир 368 штурмового авіаційного полку керував та особисто як пілот штурмовика бомбив грузинські міста. За це він отримав від путіна звання "гєрой росії".

У першу та другу Чеченську війну здійснив десятки бойових вильотів, в тому числі з використанням заборонених касетних та вакуумних бомб.

Фото: Stringer, Anadolu Agency

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора