У Боромлі на Сумщині продовжують знаходити тіла закатованих агресорами людей

закатованих агресорами людей” alt=”У Боромлі на Сумщині продовжують знаходити тіла закатованих агресорами людей” /> У звільненому селі Боромля в Охтирському районі Сумщини продовжують знаходити тіла закатованих російськими загарбниками людей.

Як передає vovme.com, про це керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив у Телеграмі.

"На території громади продовжують знаходити закатованих ворогами людей. У одного з чоловіків було зав’язане обличчя та зв’язані руки, на правій нозі – рвані рани. На даний час особа загиблого не встановлена ", – повідомив Живицький.

Цікава новина:  В Україні працюють три онлайн-карти повітряних тривог в усіх областях

Цими випадками займається прокуратура.

"Вчора у районі Липової Долини у Роменському районі люди чули вибухи – це наші хлопці збили ракету, яка була скерована в напрямку Полтави, і рештки ракети впали на цю територію", – повідомив Живицький.

Читайте також: Бородянка є одним із найбільш зруйнованих міст Київщини – Монастирський

На території Роменського району фахівці знайшли та знищили 27 касетних елементів ПТАБ-1 з авіабомби РБК-500. Вони могли здетонувати у будь-який час.

Як повідомляв vovme.com, 3 квітня Живицький поінформував про масовий відхід з території області російських загарбників.

Цікава новина:  Генерал Скшипчак: 1-я танковая армия русских не способна воевать

5 квітня Живицький повідомив, що у Конотопському районі Сумської області знайшли щонайменше трьох закатованих мирних жителів.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора