У бою з рашистами загинув герой-десантник «Балу»

У бою з рашистами загинув герой-десантник «Балу» Герой-десантник Володимир Балюк, який обіймав одну з ключових посад у бойових підрозділах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, героїчно загинув у бою з рашистськими загарбниками.

Як передає vovme.com, про це в Телеграмі повідомляє командування ДШВ ЗСУ.

«5 квітня на півдні України під час бою з переважаючими силами противника Володимир Балюк героїчно загинув… У бою він особисто знищив дві ворожі БМД та чимало живої сили противника… “Балу”, ми завжди будемо тебе пам’ятати! Ми помстимося за тебе, брате!», – йдеться в повідомленні.

Цікава новина:  Израиль: Путин извинился за слова Лаврова. Кремль не упоминает об извинениях

У бою з рашистами загинув герой-десантник «Балу»

Як зазначається, сержант Володимир Балюк був взірцевим представником сучасного сержантського корпусу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. У нього була висока професійна підготовка, чималий бойовий досвід та участь у міжнародних навчаннях.

У бою з рашистами загинув герой-десантник «Балу»

Він обіймав одну з ключових посад у бойових підрозділах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України – був головним сержантом десантно-штурмової роти.

Як повідомляв vovme.com, 7 квітня воїни 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України успішно підірвали черговий танк противника.

Цікава новина:  Тривалість війни залежить від ефективності інструментів впливу на росію - Зеленський
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора