У ЦПД зібрали добірку російських фейків та маніпуляцій за минулу добу

У ЦПД зібрали добірку російських фейків та маніпуляцій за минулу добу Експерти Центру протидії дезінформації при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів, які ворог продукував упродовж доби.

Як передає vovme.com, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони повідомляє у Телеграмі.

За даними міноборони рф, «в районі одеського порту «Південний» СБУ планує провокації із застосуванням хімречовин для звинувачення рф у нібито здійсненні ударів по об’єктах цивільної інфраструктури». Водночас, міноборони рф заявило, що «співробітники СБУ та спецслужби Великої Британії готують черговий фейк у Лисичанську». У ЦПД застерігають, що це чергова маніпуляція.

Цікава новина:  На місце затоплення крейсера «москва» рф відправила 110-річне рятувальне судно

Губернатор Курської області Р. Старовойт заявив, що «в Глушковському районі з мінометів було обстріляно пункт пропуску». Водночас він повідомив, що «обстріл здійснювався з боку України». У ЦПД застерігають, що це теж маніпуляція.

Читайте також: Центр протидії дезінформації оприлюднив нову добірку фейків від роспропаганди

Незважаючи на всі спроби України евакуювати громадян з Маріуполя, представники ОРДО заявили, що «українські бойовики зірвали евакуацію, відкривши мінометний вогонь по місцю збору населення». У ЦПД наголошують, що це фейк.

Цікава новина:  Над Одесою знищили ворожий безпілотник
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора