У «Дії» хочуть запустити е-посвідчення ветерана та додаток е-Ветеран

У «Дії» хочуть запустити е-посвідчення ветерана та додаток е-Ветеран Фахівці Міністерства у справах ветеранів спільно з фахівцями Міністерства цифрової трансформації України наразі ведуть роботу над осучасненням та цифровізацією послуг для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів, передає vovme.com.

«Зі здобуттям перемоги нашою країною ми ввійдемо у зовсім іншу Україну – оновлену, сучасну і цифрову. Наразі ми активно працюємо з Мінцифрою, щоб осучаснити наші послуги і оцифрувати їх, щоб набагато легше було ними користуватись. Звичайно, у період війни захист персональних даних – понад усе. Тому ми не будемо робити кроків, які можуть нашкодити. Але все робиться для того, щоб запрацювали послуги для захисників – електронне посвідчення ветерана в «Дії», мобільний додаток е-Ветеран тощо. Це вимога часу і ми будемо робити все, щоб це сталось», – сказала міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Цікава новина:  Мільйон доларів за літак: Рада встановила винагороду за передачу ЗСУ військової техніки рф

Вона наголосила, що фахівці міністерства в умовах воєнного стану активно працюють над створенням підвалин для періоду після перемоги. За ініціативою Мінветеранів парламентом вже внесено зміни до чинного законодавства, щоб провести в Україні комплексний огляд та оновлення системи соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.

«Я пишаюся тим, що ми – країна захисників і захисниць. Після перемоги ми обов’язково продовжимо напрацювання змін до чинного законодавства для надання актуальних пільг та гарантій, і всі належні послуги будуть надані. Зокрема, й для ветеранського розвитку. Щоб бійці наших сьогоднішніх добровольчих формувань, наші захисники в Збройних силах України могли належним чином розвиватись в мирному житті, розвивати власну справу, ветеранське підприємництво», – підкреслила Лапутіна.

Цікава новина:  Грозєв: рф втратила 90% своїх найкращих десантників - це найсуттєвіша частина армії

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт, що передбачає проведення в Україні комплексного огляду та оновлення системи соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора