У Маріуполі бійці «Азову» знищили 2 танки, 17 загарбників та потопили катер

У Маріуполі бійці «Азову» знищили 2 танки, 17 загарбників та потопили катер Бійцями полку «Азов», які боронять заблокований Маріуполь, за минулу добу знищили 2 ворожих танки, 17 одиниць живої сили та потопили катер «Раптор».

Як передає vovme.com, про це у Телеграмі повідомив полк «Азов».

«За минулу добу бійцями полку «Азов» було знищено 2 танки ворога, 17 одиниць живої сили окупанта та потоплено ворожий катер пр. 03160 «Раптор». Захоплено трофейне озброєння ворога, а семе: РПГ-30, ПТУР "Фагот", АГС-17, крупнокаліберний кулемет «Корд», РПВ «Джміль», – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Премьер России: Запад хочет стереть Россию с карты мира

Зазначається, що захисники міста всіма силами продовжують відбирати у ворога можливість нищити житлові будинки і вбивати громадян. «Боротьба за український Маріуполь триває!», – наголосили в полку «Азов».

Як повідомляв vovme.com, російські війська спричинили в Маріуполі гуманітарну катастрофу. За даними полку «Азов», у місті бомби російських загарбників падають кожні десять хвилин. Окрім танків і артилерії, місто обстрілюють російські десантні кораблі.

Командир полку «Азов» заявив, що у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення зростає щоденно, і наразі становить понад 3 тисяч людей.

Цікава новина:  Лукаш Варжеха: Выгодно ли Польше бороться до конца?
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора