У Маріуполі полк «Азов» знищує танки, бронетехніку та піхоту росіян

У Маріуполі полк «Азов» знищує танки, бронетехніку та піхоту росіян У Маріуполі, у полку «Азов», який залишається у заблокованому місті та боронить його, танкісти знищують ворожі танки, ББМ та піхоту російських загарбників.

Як передає vovme.com, про це у Телеграмі повідомив полк «Азов» та опублікував відповідне відео з місця події.

«Танкісти полку "Азов" знищують танки, ББМ та піхоту російських окупантів. Під час бою на вулицях Маріуполя було знищено 4 танки та кілька одиниць ворожої бронетехніки. Азовські танкісти вкотре показали ворогу хто господар на вулицях Маріуполя та відправили окупантів в пекло», – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Джонсон предупреждает об «искушении заключить мир» с Путиным

Російські війська спричинили в Маріуполі найгіршу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

За даними заступника командира полку «Азов», у Маріуполі бомби російських загарбників падають щодесять хвилин. Окрім танків і артилерії, місто обстрілюють російські десантні кораблі.

Командир полку «Азов» заявив, що у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення зростає щоденно, і наразі становить більше трьох тисяч людей.

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук поінформувала 21 березня, що з оточеного Маріуполя змогли виїхати 45 тисяч людей.

Цікава новина:  За час ворожої облоги у Маріуполі загинули майже 5 тисяч жителів, серед них - близько 210 дітей
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора