У Маріуполі поранений імовірний організатор убивства Нємцова – полк «Азов»

У Маріуполі поранений імовірний організатор убивства Нємцова – полк «Азов» У Маріуполі зазнав поранень наближений до Кадирова польовий командир Руслан Геремєєв – імовірний організатор убивства російського політика Бориса Нємцова.

Про це у Телеграмі повідомляє полк «Азов», бійці якого боронять заблокований російськими загарбниками Маріуполь, передає vovme.com.

«В Маріуполі після невдалого штурму порожнього згорілого будинку тяжкі поранення дістав наближений до Кадирова польовий командир та організатор убивства Бориса Нємцова Руслан Геремєєв. Вочевидь, цей сивобородий горець під час штурму послизнувся на пляшці, яку перед тим залишили російські солдати, та прийняв на себе всю вогневу міць порожніх вікон маріупольської багатоповерхівки та прикрив своїх менш досвідчених тікток-воїнів, врятувавши їм життя і здоров’я», – йдеться у дописі.

Цікава новина:  Війська рф втратили вже близько 18 тисяч осіб

«Азов» також опублікував фото і відео з місця події та у лікарні пораненого Геремєєва.

Як повідомлялося, російська агресія спричинила в Маріуполі найбільшу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомбардують беззбройних жителів, блокують гуманітарну допомогу.

За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, станом на 27 березня у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення становить майже 5 тисяч людей, з них приблизно 210 дітей. У заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 160 тис. мирних людей.

Цікава новина:  Оккупационные власти Херсона хотят присоединить область к России

Бориса Нємцова вбито чотирма пострілами в спину в центрі Москви 27 лютого 2015 року. За кілька днів у цій справі були затримані п'ятеро уродженців Чечні. Їх було засуджено до позбавлення волі на строк від 11 до 20 років. Імовірний організатор убивства перебуває у міжнародному розшуку. Питання про замовника вбивства залишилося відкритим.

Представники сім'ї Нємцова не згодні з висновком слідства й неодноразово просили допитати у цій справі главу Чечні Рамзана Кадирова та інших високопосадовців республіки.

Цікава новина:  росія визнала втрату ініціативи на Київському напрямку - британська розвідка
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора