У Маріуполі загарбники грабують квартири, ґвалтують та вбивають людей – полк «Азов»

У Маріуполі загарбники грабують квартири, ґвалтують та вбивають людей – полк «Азов» У заблокованому Маріуполі російські загарбники грабують квартири, вбивають та ґвалтують жителів міста.

Як передає vovme.com, про це у Телеграмі повідомили бійці полку «Азов», які наразі боронять Маріуполь.

«Ми знаємо, що в тимчасово захоплених районах міста ці злочинці грабують квартири цивільних, вбивають та ґвалтують жителів міста. Тепер цих покидьків стало менше», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вчора бійцями полку «Азов» в Маріуполі знищено багато ворожої піхоти, серед збройних трофеїв азовців – БСС «Вінторєз», радіостанція «Азарт» та інше.

Цікава новина:  Українські десантники знищили диверсантів, які використовували цивільний транспорт

В одного з орків було виявлено долари США та велику кількість різноманітних золотих прикрас, серед яких і обручки різних розмірів.

«Всі цінні речі, які бійці Азову знаходять у путінських найманців, за точного виявлення власників, повернуться їм або разом зі знайденими у росіян коштами підуть на допомогу біженцям з Маріуполя», – наголосили бійці та опублікували фотографії вбитих російських загарбників та награбованих ними золотих прикрас та доларів.

Як повідомлялося, російська агресія спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомбардують беззбройних жителів, блокують гумдопомогу. За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, станом на 27 березня у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення становить майже 5 тис. людей, з них приблизно 210 дітей. У заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 160 тис. мирних людей, вони благають про порятунок.

Маріуполь російські війська перетворили на величезну руїну, жителі від голоду втрачають свідомість на вулицях, ворожі авіабомби їх живцем ховають у бомбосховищах.

Цікава новина:  загарбники зруйнували у Макарові понад 200 будинків

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила, що війська росії майже знищили місто, тому з нього необхідно евакуювати всіх цивільних.

Фото: Stringer, Anadolu Agency

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора