У НАТО оцінили втрати росіян в Україні: до 15 тисяч загиблих

У НАТО оцінили втрати росіян в Україні: до 15 тисяч загиблих За оцінками Північноатлантичного альянсу, від початку повномасштабного вторгнення в Україну загинули до 15 тисяч російських військових, що приблизно збігається з даними Генштабу ЗСУ.

Про це, як повідомляє CNN, заявили в середу на брифінгу для журналістів два високопоставлені посадовці НАТО, передає vovme.com.

«Оцінки, які ми маємо, базуються на тому, що нам передають українці, на тому, що повідомляють росіяни – навмисно чи помилково, тому що на війні трапляються помилки – а також на основі розвідданих, які ми отримуємо з відкритих джерел. Ми вважаємо, що росіяни втратили від 7 тис. до 15 тис. загиблих», – сказав представник НАТО.

Цікава новина:  Сестра марокканца, приговоренного к смертной казни на Донбассе: Страна его предала

У цілому, за оцінками Північноатлантичного альянсу, росія могла втратити вбитими, пораненими або зниклими безвісти від 30 тис. до 40 тис. військових.

Як повідомляв vovme.com, за даними Генштабу ЗСУ, бойові втрати противника з 24 лютого становлять близько 15 300 осіб загиблими. Дані уточнюються, оскільки підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора