У новому випуску «По цимбалах з Романом Цимбалюком»: чи можуть США закрити небо над Україною

У новому випуску «По цимбалах з Романом Цимбалюком»: чи можуть США закрити небо над Україною Новий випуск проєкту «По цимбалах з Романом Цимбалюком» вийде в п’ятницю, 1 квітня, о 15-й за київським часом.

Гостем програми стане власний кореспондент vovme.comу в Вашингтоні Ярослав Довгопол, який поділиться оцінками нинішнього реагування США на війну росії проти України та яких кроків у подальшому можна очікувати від Вашингтона.

Чи розуміють у США, наскільки важливо закрити небо над Україною, які варіанти розглядаються у цьому зв’язку й наскільки швидко можуть бути прийняті такі рішення? Яку оборонну, економічну й гуманітарну підтримку Сполучені Штати зараз надають Україні? Чому під санкціями досі перебувають не всі російські компанії та банки? Як офіційний Вашингтон поставився до переговорів у Стамбулі?

Цікава новина:  російські загарбники відступили поблизу Ізюма

Про це та багато іншого дивіться у випуску «Чи можуть США закрити небо над Україною?».

Нагадаємо, vovme.com розпочав цикл передач «По цимбалах з Романом Цимбалюком» 7 лютого. Вони присвячені українським та міжнародним подіям тижня, які обговорюються як у інтерпретації Романа, так і крізь призму країн, де працюють власні кореспонденти агентства.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора