У Пентагоні заявляють, що рф перекидає до України військових з окупованої території Грузії – CNN

У Пентагоні заявляють, що рф перекидає до України військових з окупованої території Грузії - CNN Росія з метою посилення свого наступального потенціалу в Україні перекидає частину своїх сил з окупованих територій Грузії до українського кордону.

Про це повідомляє у п’ятницю CNN із посиланням на високопоставленого чиновника Міністерства оборони США, передає vovme.com.

«На нинішньому етапі ми маємо ознаки того, що вони залучають сили з території Грузії в Україну», – зауважив представник Пентагону.

Він підкреслив, що Сполучені Шати не проводять повітряної розвідки за переміщенням російських сил і поки відмовився говорити, на якій саме ділянці ці сили можуть перетнути кордон в Україні. Водночас, за його словами, росіяни намагаються підтримати посилену активність переважно в регіоні українського Донбасу.

Цікава новина:  Минобороны России: среди «ликвидированных наемников» больше всего поляков

Як зазначається, російські війська розміщуються на окупованій частині території Грузії після вторгнення 2008 року.

Представник Пентагону також повідомив, що російські війська мають 22 кораблі в Чорному морі, більшість – це десантні судна.

«Ми бачили, як вони рухалися в Азовське море, щоби здійснити десантний штурм, спробувати посилити свій наступ з Маріуполя, але ми не спостерігали їхнього руху в напрямку Одеси», – зауважив чиновник.

Як повідомляв vovme.com, за оцінками Пентагону, росія відчуває наразі гострий дефіцит у запасах високоточної зброї. Крім того, до 60% російських ракет з точним наведенням не досягають цілей в Україні.

Цікава новина:  Українські військові розбили артилерійський підрозділ загарбників на Херсонщині
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора