У росії мобілізують злочинців, боржників та аліментників – розвідка

аліментників – розвідка” alt=”У росії мобілізують злочинців, боржників та аліментників – розвідка” /> Через брак резервів у російській федерації мобілізують злочинців, боржників та аліментників.

Як передає vovme.com, про це в Фейсбуці повідомляє Головне управління розвідки ЗСУ.

«Враховуючи тотальний брак поповнення бойового армійського резерву окупанти вдаються до нових форм прихованої «мобілізації». Через небажання резервістів повертатися до лав армії та масової відмови від підписання контрактів, прокуратура РФ цілеспрямовано шукає людей, які мають проблеми з виплатою кредитів, сплатою аліментів та інших заборгованостей. При цьому, кількість таких людей збільшується в прогресії, враховуючи наслідки для російської економіки від введених санкцій», – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Люди мають право просто жити: Зеленський показав світлини української боротьби

Відповідно, боржникам пропонується звільнення від усіх кредитних зобов’язань у випадку підписання контракту з армією РФ.

Зокрема, подібні пропозиції почали поширювати на території республіки Татарстан, в Пятигорську, Ростові-на-Дону та Північному Кавказі.

Також продовжується «рекрутинг» осіб, які мають проблеми з законом. Злочинцям пропонується повна амністія в обмін на участь у бойових діях в Україні.

Фото: AA

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора