У Зоні відчуження немає світла та зв’язку, росіяни лишили багато мін

У Зоні відчуження немає світла та зв’язку, росіяни лишили багато мін Державне агентства України з управління зоною відчуження поки що не відновлює свою діяльність у Зоні відчуження.

Як повідомляє кореспондент vovme.comу, про це заявив голова ДАЗВ Євген Крамаренко під час брифінгу.

"На данний час територія Зони відчуження закрита. Ми намагаємося завести туди мінімальний персонал для того, щоб відновити охорону та інфраструктуру. Поки що діяльність у Зоні відчуження ми не відновлюємо", – сказав він.

За словами Крамаренка, наразі на території Зони відчуження відсутня електроенергія та зв'язок, також на території лісів та у гуртожитках співробітників ДАЗВ досі залишається багато мін. Він додав, що наразі агентство спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів працюють над планом відновлення діяльності зони та ДАЗВ.

Цікава новина:  Міжнародна спільнота має визнати росію державою-спонсором тероризму – Стефанішина

Читайте також: російські війська знищили багаторічний архів Чорнобильської АЕС

Як повідомлялося, у період з 24 лютого по 31 березня всі об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» та об’єкти у зоні відчуження були захоплені військовими підрозділами російської федерації. 31 березня загарбники залишили територію промислового майданчика ЧАЕС.

Наразі відвідувати Чорнобильську зону вкрай небезпечно. Існують великі радіаційні ризики, вибухові загрози та логістичні перешкоди.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора