Україна та Червоний Хрест запустять нову програму виплат для переселенців

виплат для переселенців” alt=”Україна та Червоний Хрест запустять нову програму виплат для переселенців” /> Кабінет Міністрів та місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста запустять нову програму виплат для вимушених переселенців, сума становитиме 2500 грн на особу. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі.

"Уряд за участю Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні й Товариства Червоного Хреста України запустить нову програму виплат для вимушених переселенців", – написав Шмигаль.

Цікава новина:  Замість вибухівки рашистів «озброїли» дровами

Він додав, що уряд уже ухвалив відповідне рішення на засіданні.

Читайте також: В Україні затвердили список територій, переселенці з яких можуть отримати допомогу

"Фінансова допомога в межах програми становитиме 2500 грн на особу. Виплати здійснюватимуться на основі наявних відомостей інформаційної бази внутрішньо переміщених осіб. Тобто, для отримання виплат не потрібно буде подавати жодних заяв", – додав Шмигаль.

Глава уряду розраховує, що виплати отримають майже 1 млн осіб. Перевага надаватиметься ВПО з окупованих територій та зон бойових дій.

Читайте також: В Україні запустили гарячу лінію щодо виплат переселенцям та допомоги безробітним

Цікава новина:  Белорусские партизаны сорвали планы Кремля. Никто точно не знает, кто они

Шмигаль нагадав, що наразі в Україні продовжують працювати й інші програми для вимушених переселенців: по 2 000 грн від уряду кожному дорослому та по 3 000 грн на дитину. Також дві спільні з ООН й одна спільна з UNICEF програми з виплати 2 200 грн переміщеним особам, що належать до вразливих категорій.

Як повідомляв vovme.com, за підрахунками Міжнародної організації міграції, внутрішньо переміщеними особами в Україні, станом на кінець березня ц.р., є понад 6,5 млн осіб.

Цікава новина:  СБУ: Россияне планировали сбить пассажирский самолет и обвинить Украину

Читайте також: Громадам із найбільшою кількістю переселенців нададуть комп’ютери для додаткових робочих місць

З 24 лютого в Україні триває російська збройна агресія. Ворог обстрілює та знищує об'єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл, вбиває населення.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора